» Ірина Білик-Годі Вже - Не тримай Мене більше в долонях, не тримай, не тримай! Годі вже! Набулась я в полоні, Годі вже, годі вже!!! Ще весна, Але сніг на світанку замете кожне слово і крок. Я піду – мало часу до ранку, Не згуби мій терновий вінок...Годі вже.

Ірина Білик-Годі Вже - Не тримай Мене більше в долонях, не тримай, не тримай! Годі вже! Набулась я в полоні, Годі вже, годі вже!!! Ще весна, Але сніг на світанку замете кожне слово і крок. Я піду – мало часу до ранку, Не згуби мій терновий вінок...Годі вже.

Ірина Білик-Годі Вже - Не тримай Мене більше в долонях, не тримай, не тримай! Годі вже! Набулась я в полоні, Годі вже, годі вже!!! Ще весна, Але сніг на світанку замете кожне слово і крок. Я піду – мало часу до ранку, Не згуби мій терновий вінок...Годі вже.
  • Скачано:0
  • Размер MP3:9.12 MB
  • Длительность:03:59
  • Качество MP3:44100 Hz, 320 kbps, 16 bit, Stereo
  • Дата релиза:2026-06-26 19:06:25
Слушать Ірина Білик-Годі Вже - Не тримай Мене більше в долонях, не тримай, не тримай! Годі вже! Набулась я в полоні, Годі вже, годі вже!!! Ще весна, Але сніг на світанку замете кожне слово і крок. Я піду – мало часу до ранку, Не згуби мій терновий вінок...Годі вже.
Скачать Ірина Білик-Годі Вже - Не тримай Мене більше в долонях, не тримай, не тримай! Годі вже! Набулась я в полоні, Годі вже, годі вже!!! Ще весна, Але сніг на світанку замете кожне слово і крок. Я піду – мало часу до ранку, Не згуби мій терновий вінок...Годі вже.
Скачать песню Ірина Білик-Годі Вже — Не тримай Мене більше в долонях, не тримай, не тримай! Годі вже! Набулась я в полоні, Годі вже, годі вже!!! Ще весна, Але сніг на світанку замете кожне слово і крок. Я піду – мало часу до ранку, Не згуби мій терновий вінок...Годі вже. Длина: 03:59, Размер: 9.12 MB, Качество: 320 kbps бесплатно или слушать онлайн!
По теме

Трек найден по ключевому слову: Ірина Білик Годі Вже